Agent prodaje u call centru

Full time CompanyWall doo u Call centri Prijava putem e-pošte
  • Podeli:

Informacije o poslu

  • Status kandidata Ostalo
  • Iskustvo Bez iskustva

Opis posla

Bonitetna kuća CompanyWall d.o.o. jedna je od najvećih poslovnih platformi za proveru finansijskih podataka, prepoznajemo potrebe tržišta i odgovaramo na njih u cilju maksimalnog olakšanja poslovanja za sve privredne subjekte na teritoriji Srbije.

Poslujemo na 6 evropska tržišta, u Sloveniji, Hrvatskoj, Crnoj Gori, Bosni, Srbiji i Velikoj Britaniji sa tendencijom da poslovanje proširimo i na ostale balkanske zemlje.

Zbog većeg obima posla potrebni su nam novi članovi tima na poziciji: Agent prodaje u Call centru na engleskom jeziku

Opis posla i zaduženja:

  • Komunikacija sa novim klijentima
  • Saradnja sa postojećim klijentima
  • Prezentacija usluga bonitetne kuće CompanyWall
  • Usvajanje novih znanja i veština
  • Redovni treninzi i obuke za nove projekte

Očekujemo od vas:

  • Tečno govorite engleski jezik
  • Poznajete Office paket i osnove rada na računaru
  • Dobar ste pregovarač i komunikativni ste
  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Spremnost na rad u timu ali i samostalno odlučivanje
  • Otvorenost ka savetima i timski rad

Nudimo vam:

  • Mogućnost brzog napredovanja i stalno usavršavanje
  • Aktivan i dinamičan posao u telemarketingu
  • Konkurentnu početnu platu i mogućnost ostvarivanja bonusa
  • Obezbeđen topli obrok
  • Organizaciju različitih događaja u okviru preduzeća
  • Radno vreme od ponedeljka do petka od 08 – 16h
  • Rad u savremeno opremljenoj kancelariji u samom centru grada
  • Zabavan posao u dinamičnom timu na kome možete dobro zaraditi!

Plata od 40.000 do 100.000 RSD.

Više info na: 064/811-23-07

CV pošaljite na: branislava.todorovic@companywall.rs

Potrebne veštine

Pogledajte slične poslove