Company Representative

Part time Galeb u Administracija Prijava putem e-pošte
  • Podeli:

Informacije o poslu

  • Status kandidata Student do 26 godinaDiplomacNezaposleno lice do 30 godinaOstalo
  • Iskustvo Bez iskustvaManje od jedne godine2 godineViše od 2 godine
  • Broj telefona za prijave i infomacije o oglasu 0648494008

Opis posla

Potrebne su 3 osobe za narednih 6 meseci za poziciju Company Representative.
  • Lokacija: Beograd, Ušće Shopping Centar
  • Ugovor na 6 meseci
  • Radno veme: 2 smene po 6 sati (10-16h i 16-22h), dva dana jedna smena, zatim dan pauze, pa dva dana druga smena, pa dan pauze

Uslovi:
• Izražena komunikativnost
• Odgovornost i posvećenost
• Poznavanje rada na računaru i korišćenje MS Office paketa (Word, Excel)
Opis posla:
• Predstavljanje kompanije i njenih proizvoda
• Komunikacija sa potencijalnim klijentima i deljenje promotivnog materijala
• Prikupljanje potrebnih podataka od potencijalnih klijenata i unošenje podataka u tabelu
• Stalna komunikacija sa predstavnicima kompanije
Satnica iznosi 300 – 400 din.
Pošaljite nam CV na: hr.sluzba@galeb.com

Pogledajte slične poslove