Plaćena praksa (medicinari, farmaceuti, ekonomisti, FON-ovci…)

Privremeni 4U Pharma u Ostalo Prijava putem e-pošte
  • Podeli:

Informacije o poslu

  • Status kandidata Student do 26 godinaDiplomacOstalo
  • Iskustvo Bez iskustva
  • Broj telefona za prijave i infomacije o oglasu 062/ 77 80 85

Opis posla

4U Pharma GMBH je švajcarska kompanija koja teži da kreira jedinstvene proizvode koji doprinose kvalitetnom razvoju dece i zdravlju porodica https://www.4upharma.com/sr/

U svome radu se vodimo verovanjem da sve što nam je potrebno, kao hrana ili kao lek, raste ili se može pronaći u prirodi. Okupljamo tim eksperata iz domena medicine i farmacije, ali i socijalnih inovacija, i zajedno sa njima radimo na misiji da razvijemo jedinstvene proizvode, projekte i zajednicu koja teži da osigura zdrave temelje u detinjstvu kao preduslov za sreću u odraslom dobu.

4U Pharma veruje u moć edukacije kao jedinog načina za pozitivnu transformaciju društva.

4YOUngsters je prilika za mlade da uđu u svet profesionalaca uz pažljivo dizajnirano vođenje i dodatnu edukaciju.

Opis posla:

Podrška u svakodnevnim operativnim aktivnostima u sektorima marketinga i komunikacija, finansija, prodaje, logistike…

Uslovi:

Studenti završnih godina osnovnih/master studija ili svršeni studenti iz oblasti medicine, farmacije, ekonomije, organizacionih nauka, marketinga i komunikacija.

Ko su 4YOUngsters-i?

  • Nisu samo praktikatni već naše mlade nade i budući nosioci promena;
  • Proaktivni budući profesionalci, dolaze sa predlozima i idejama, otvoreni su za nove načine rada, ne plaše se greške i u saradnje ulaze s radošću;
  • Rođeni timski igrači, imaju jedinstven pogled na svet i najbolje se osećaju kada svoje ideje podele sa drugima kako bi ih zajedno ostvarili.
  • Stalno misle o zajednici, osluškuju njihove potrebe i nikad ne zaboravljaju da su u centru rada dobrobit ljudi i prirode.
  • 4YOUngsters-i su hrabri, spremni da se upuste u avanture i istraže potencijal svojih ideja.

Praktikantima nudimo:

  • Kontinuirano učenje i razvijanje veština uz vođstvo mentora;
  • Rad u dinamičnom okruženju;
  • Obuke koje će doprineti profesionalnom, ali i ličnom razvoju praktikanta;
  • Mogućnost da doprinesu zajednici u kojoj žive kroz rad na projektu 4U Pharma 4Community;
  • Lakše uklapanje u tim kroz organizovane team buildinge koje kompanija organizuje zaposlenima;
  • Novčana naknada za vreme uloženo u praksu

Kandidatima koji se najbolje budu pokazali biće pružena mogućnost zaposlenja nakon odrađene šestomesečne prakse.

Prijavite se i budite deo ove jedinstvene, posebno kreirane po Vašim potrebama, prakse!

Prijave putem linka: https://www.4upharma.com/4youngsters/

Ukoliko imate dodatna pitanja ili želite znati više o našem programu, zapratite naše zvanične 4YOUngsters stranice

Facebook: https://www.facebook.com/4YOUngsters-108852368267262

Instagram: https://www.instagram.com/4ungsters/

Očekujemo vas!

Pogledajte slične poslove